Drodzy Przyjaciele i Darczyńcy Aletei,

W tym szczególnym czasie Adwentu chcemy zacząć od wyrazów głębokiej wdzięczności.

Dziękujemy Panu Bogu, że w dalszym ciągu możemy pracować dla Was i tworzyć miejsce w internecie, które łączy ludzi poszukujących Boga i modlitwy.

Dziękujemy też i Wam, drodzy Darczyńcy, gdyż właśnie fakt istnienia grupy osób, która wierzy w naszą pracę na tyle, że chce nas wspierać materialnie, był kluczowym argumentem na rzecz kontynuowania pracy w ramach polskiej Aletei.

Pragniemy poinformować, że nowym wydawcą polskiej edycji Aletei została Fundacja św. Benedykta. Organizacja ta zdecydowała się wyciągnąć pomocną dłoń do polskiej Aletei, gdy zapadła decyzja o jej zawieszeniu.

Aby jednak Fundacja mogła udźwignąć tak duży projekt, jakim jest prowadzenie drugiego największego serwisu religijnego w Polsce, zwracamy się do Ciebie z prośbą o adwentową jałmużnę. Czy będzie to 10, 50, czy 100 złotych – każda kwota przybliża nas do wypełnienia misji, jaką jest tworzenie pięknych i poruszających treści, które zbliżają ludzi do Boga.

Twoje przyszłe wsparcie będzie kierowane bezpośrednio na dedykowane Aletei subkonto Fundacji, co zapewni stabilność i działalność naszej platformy w Polsce.

Cieszymy się tym nowym rozdziałem naszej misji i jesteśmy głęboko wdzięczni, że możemy go pisać razem z Wami. Z wdzięcznością i nadzieją patrzymy też w przyszłość, wierząc, że z Waszą pomocą, Aleteia będzie nadal przynosić światło do życia wielu osób.

Dziękujemy Wam za bycie z nami i za wszystko, co robicie, aby wspierać Aleteię.

Niech Wam Bóg błogosławi,

Zespół Aleteia.pl